RC Dancing Rider Trike T3-01

Artikelnummer: T57405

beschikbaar op de korte termijn  Levertijd: beschikbaar op de korte termijn

inkl. 19% BTW. zonder BTW
EUR 124,99 EUR 105,03
plus Portokosten

1/8 Dancing Rider Trike T3-01

Tamiya presenteert een compleet nieuw concept met de Trike T3-01! De driewieler is een 1/8 schaal en is volledig beweegbaar en is daardoor super bestuurbaar voor het bochten werk. De voor- en achtereenheid worden bestuurd door een servo welke verantwoordelijk is voor de stuurbewegingen. Het model is gemaakt op basis van de vele koeriersvoertuigen welke worden gebruikt in o.a. de pizzadiensten, enz.

Benodigde accessoires:
2-kanaals afstandsbediening met stuurservo, accu, polycarbonaatverf (PS), acculader, zenderbatterijen

leveromvang:
Bouwkit met gedetailleerde en geïllustreerde montage-instructies, 380er elektromotor, lexaanbody

Technische details:

- Kitmodel op 1/8 schaal
- Nieuw driewiel-chassis met achtermotor en
accu voor
- Voor en achter zijn met elkaar verbonden en verplaatsbaarvoor de stuurbewegingen
- Stabiliserende zijarmen
- Nieuw ontworpen
body
- Compatibel met een 2,4 GHz-systeem

Tamiya nummer: 57405

EAN:

 

 

    Art.-Nr. Benaming    
T319000307 Piloot figur Kopen + details
T319004479 T3-01 B-Parts Kopen + details
T317435115 T3-01 Motor Kopen + details
T1420253 1420253 Sticker Hot / Caution Kopen + details
T310015024 T3-01 A-Parts Kopen + details
T319004480 T3-01 C-Parts Kopen + details
T319004481 T3-01 D-Parts Kopen + details
T319335789 T3-01 voorwiel Kopen + details
T40111 T3-01 Voorband Kopen + details
T50683 50683, M-Chassis Radial tires 60D (2) Kopen + details
T51000 51000, Hi-Torque Servosaver zwart Kopen + details
T51237 51237, M-Chassis Wheel-Set Suzuki Swift Kopen + details
T9805575 Tapping screw 3x18mm Kopen + details
T9805756 9805756, BA6 / BB2 Ophangsschroeven 6 Kopen + details
T319805684 T3-01 Grub screw 3x12mm MB6 VE2 Kopen + details
T313485225 T3-01 Schwing shaft MB11 Kopen + details
T319803077 T3-01 Screw 4x60mm MC6 Kopen + details
T50577 50577 Parkerschroeven 3x10mm (10) Kopen + details
T319803070 T3-01 Spring 10x10mm MA10 Kopen + details
T319803071 T3-01 Dogbone shaft Kopen + details
T319808109 T3-01 Grubscrew 4x10mm MA5 Kopen + details
T319804899 T3-01 Shaft 3x37mm / 3x25.3mm Kopen + details
T15390 T3-01 Shaft 2x13mm MA8 Kopen + details
T313485224 T3-01 Front axel shaft MC8 Kopen + details
T319803076 T3-01 Veer 6.4x25mm Kopen + details
T319803078 T3-01 Steering spring MC10 Kopen + details
T311420827 T3-01 Raamsticker masking Kopen + details
T311420826 T3-01 Sticker Kopen + details
T319495923 T3-01 Sticker+Maskingsticker set Kopen + details
T311825907 T3-01 Body Kopen + details

Al gezien?

0005520, CC-01 B-Parts Steering/Servo

EUR 15,49
incl. 19% MwSt

53923 DF03 Pinion Gear 27/29 Teeth

EUR 16,99
incl. 19% MwSt

54267, M-05/06 Alu Rear Upright 2°

EUR 62,50
incl. 19% MwSt