58472 1/10 Raybrig HSV-010 GT500 R TA-05V.2

Artikelnummer: T58472

Besteleinheid 1,00

Stukprijs: {PRIJS} EUR

Op voorraad  Levertijd: Op voorraad

inkl. 19% BTW. zonder BTW
EUR 279,99 EUR 235,29
plus Portokosten

1/10 Raybrig HSV-010 GT500 R TA-05V.2

Levering:
Kit met een gedetailleerd instructieboek met duidelijke plaatjes

Technische gegevens:

  • smalle versie II 4WD TA-05 chassis
  • lage weerstand d.m.v. riemaandrijving met 2 riemen van gelijke lengte
  • afgedichte kogeldifferenciele v / h
  • schaal 1:10
  • robuuste polycarbonaat body
  • dwars gemonteerde elektromotor Type 540
  • de afzonderlijke intestellen wielophanging, zorgt voor een eenvoudige bediening van de aandrijving.
  • voorste plat liggende schokdempers maken het mogelijk om zeer platte karossrien te gebruiken
  • aluminium motorsteun uit een stuk
  • smalle medium slick racing banden
  • grijze 6- spaakwielen
  • breed scala van option parts beschikbaar als optie.


Specificaties:

  • Lengte 444 mm
  • Breedte 187 mm
  • Wielbasis 257 mm

Tamiya nummer: 58472

EAN: 4950344584666

 

 

    Art.-Nr. Benaming    
T42102 42102, RC TRF Special Damper Set Kopen + details
T53823 53823, FF-03 Clamp Type Alu Wheel Hub Kopen + details
T53379 53379, HCCA Diff. Kogels 3mm 10st. Kopen + details
T53588 53588, RC 10mm Shim Set - 3 Types Kopen + details
T53709 53709 Flourine Coated Suspension Balls Kopen + details
T53705 53705, RC 24mm Reinforced Tires-2pcs - Kopen + details
T53601 53601 TRF 5mm Adjuster Low Friction (8) Kopen + details
T53585 53585, RC 3mm Shim Set - 3 Types Kopen + details
T53576 53576, TRF Damper Oil Seal (4) black Kopen + details
T53433 53433,1/10 Medium Narrow Slick Tires Kopen + details
T53575 53575, TRF Piston rod (4) Kopen + details
T50994 50994 Susp.Kugel 5mm TB-02, TA-05 Kopen + details
T50597 50597, Damper O-Ring 3x6mm red (10) Kopen + details
T9805886 9805886, M3 Mount screw (1) Kopen + details
T54250 54250,M3x42 Alu Turnbuckle shaft blue Kopen + details
T54249 54249,M3x32mm Alu Turnbuckle Shaft (2) Kopen + details
T51216 51216, CC-01 Drive Shaft front 45mm (2 Kopen + details
T50588 50588, E-Ringe 2mm Kopen + details
T51079 51079, DF02 Q-Parts Servo-Saver-Set Kopen + details
T54089 54089, TB-03/TA-05V.II Carbon Bumper Kopen + details
T51354 Kopen + details
T54076 54076, TA-05/TB-03 Wheel Axle Steel (2) Kopen + details
T51353 51353, FF-03 Front/rear Suspension Arm Kopen + details
T51100 51100, TB Evo.IV/DF-03 Flanged Tube Kopen + details
T53573 53573, TRF Damper Piston 3 Hole (4) Kopen + details
T53475 53475, 1/10 Dish-Wheels white 24mm (4) Kopen + details
T53030 53030, DB02 Tamiya Ball Beraing (2) MM Kopen + details
T53842 53842, TA-05/TB-03 Stabilizer Set Kopen + details
T9808012 9808012, RC 5mm Ball Connect Nut 5st. Kopen + details
T54173 54173, RC TA05VII Separate Sus Mounts Kopen + details
T53640 53640 TRF 5mm M3 Ball Nut Blue anodized Kopen + details
T53642 53642 5mm Aluminum kogelkop met Kopen + details
T54172 54172, RC TA05VII Separate Sus Mounts Kopen + details
T54170 54170, RC TA05VII Drive Belt (342mm) Kopen + details
T50875 50875, DB027DB01/TRF511 5mm Adjuster M3 Kopen + details
T51208 51208, TA05 A-Parts (Bulkhead) Kopen + details
T51293 51293, F-Parts TA-05 IFS Kopen + details
T51297 51297,TA-05IFS D-Parts Suspension Arm Kopen + details
T50600 50600 Shock Oil Seal (6) green Kopen + details
T51537 51537, TAMIYA 6mm Snap Pin (15) Kopen + details
T53989 53989, XV-01/DB-01/TRF416 18T Center Kopen + details
T54078 54078, XV-01/FF-03 44mm Swing Shaft Kopen + details
T51211 51211 3x5mm Flathead-Screw (5) M3 Kopen + details
T50598 50598, V-Parts Demper onderdelen Kopen + details
T53405 53405, RC 0.4 Aluminum Gear (34/35) Kopen + details
T9808192 9808192, Wheel Axle (2) 58409 Kopen + details
T53420 53420, RC 0.4 Pinion Gear (40T, 41T) Kopen + details
T53928 53928, Short Reversible Suspension Arm Kopen + details
T53421 53421, RC 0.4 Pinion Gear (42T, 43T) Kopen + details
T53423 53423, RC 0.4 Pinion Gear (46T, 47T) Kopen + details
T53425 53425, RC 0.4 Pinion Gear (50T, 51T) Kopen + details
T53126 53126, DB02 Tamiya 1510 Ball Bearing Kopen + details
T51215 51215, RC TA05 Spur Gear 70T Kopen + details
T53406 53406, RC 0.4 Aluminum Gear (36/37) Kopen + details
T51093 51093, TA07 3x46mm Suspension Shaft(4) Kopen + details
T5405048 5405048, Motormount ALU TA05ver.II Kopen + details
T53407 53407, RC 0.4 Aluminum Gear (38/39) Kopen + details

Al gezien?



Diese Website nutzt Cookies, um bestmögliche Funktionalität bieten zu können. Mehr Informationen