58562 1/10 R/C Subaru XV 4WD XV-01

Artikelnummer: T58562

Besteleinheid 1,00

Stukprijs: {PRIJS} EUR

Op voorraad  Levertijd: Op voorraad

inkl. 19% BTW. zonder BTW
EUR 299,99 EUR 252,09
plus Portokosten

1/10 R/C Subaru XV (XV-01)

Dit is een Subaru versie van het nieuwe 4WD XV-01 chassis. "XV" staat voor Crossover Vehicle. Zoals de naam al zegt is dit voertuig bedoeld om te dienen als een all-terrein chassis dat kan worden gebruikt voor rally auto s, on-road auto s en pick-up trucks. Het chassis is uitgerust met covers voor de aandrijflijn en de R / C-eenheid om deze te beschermen tegen vuil en puin. De vering zorgt voor een bodemvrijheid van meer dan 10 mm. De motor is gemonteerd aan de voorzijde en de power wordt overgebracht via een drijfriem naar de voor / achter tandwielkasten. De differencielen zijn uitgerust met chakeldifferentie eenheden.

Gegevens:

  • Schaal: 1/10 schaal
  • Soort Constructie: bouwpakket
  • Terrein gebruik: multi-purpose
  • Drive- trein: 4WD
  • Drive type: multi-
  • Drive lijn: universele
  • Differential type: gear
  • Vering: volledig onafhankelijke double wishbone
  • Stuurinrichting: bel- crank
  • Schokdempers: met olie gevulde demper
  • Schokdempers materiaal: kunststof
  • Type banden: rubber
  • Loopvlak: radiale
  • Body materiaal: n / a
  • ESC: niet inbegrepen
  • ESC type: N / A
  • LED koplampen: geen
  • LED-verlichting: geen
  • Motor type: niet inbegrepen
  • Lagers: afgedichte kogellagers
  • Chassis materiaal: kunststof
  • Sticker materiaal: n / a
  • Interne overbrengingsverhouding:
  • Instelbare camber: ja
  • Verstelbare teen hoeken: voor en achter
  • Verstelbare rijhoogte: ja
  • Instelbare overbrengingsverhouding: ja
  • Instelbare wielbasis: n / a
  • Instelbare spoorbreedte: n / a
  • Instelbare shock hoek: ja
  • Anti-squat aanpassing: n / a
  • Droop aanpassing: n / a

Tamiya nummer: 58562

EAN: 4950344585625

 

    Art.-Nr. Benaming    
T54248 54248,M3x23 Alu Turnbuckle Shaft (2) Kopen + details
T54430 54430, Dubbelzijdig schuimband voor Kopen + details
T53575 53575, TRF Piston rod (4) Kopen + details
T53576 53576, TRF Damper Oil Seal (4) black Kopen + details
T53585 53585, RC 3mm Shim Set - 3 Types Kopen + details
T53601 53601 TRF 5mm Adjuster Low Friction (8) Kopen + details
T54479 54479, RC Separate Sus Mnt Set Space Kopen + details
T53709 53709 Flourine Coated Suspension Balls Kopen + details
T54480 54480, Sep Sus Mnt Set Spacer 0,1mm *4 Kopen + details
T54249 54249,M3x32mm Alu Turnbuckle Shaft (2) Kopen + details
T54034 54034 D-Parts Caster Blocks Carbon Kopen + details
T50746 50746, C.V.A II Oil-Shock-Set Super Kopen + details
T54250 54250,M3x42 Alu Turnbuckle shaft blue Kopen + details
T53825 53825, TA07 Pro BC12/BC13 TB EVO IV Kopen + details
T51509 XV-01 Chassis L-Parts spatborden Kopen + details
T51510 XV-01 Chassis NN-Parts afstandhouders Kopen + details
T51511 XV-01 Chassis Bodemplaat onder Kopen + details
T54378 XV01 Slipper Clutch Set Kopen + details
T51513 XV-01 Chassis Aandrijfassen achter Kopen + details
T54377 XV01 Separate Sus Mounts (1XM) Kopen + details
T54376 XV01Separate Sus Mounts (1XJ) Kopen + details
T54465 54465 XV-01 Spring Set (Hard, Medium, Kopen + details
T51508 XV-01 Chassis K-Parts stuurhevel Kopen + details
T51507 XV-01 Chassis J-Parts demperbruggen Kopen + details
T19225056 19225056,XV-01 Q-Parts Demper Kopen + details
T54516 54516 XV-01 Assy. Univ. Shaft R *2 Kopen + details
T54515 54515 XV-01 Assy. Univ. Shaft F *2 Kopen + details
T54514 54514 XV-01 Stabilizer Set F/R Kopen + details
T54448 54448 RC XV-01 Reinforced Drive Belt - Kopen + details
T54446 54446 XV-01 carbonversterkte K&KK parts Kopen + details
T54445 54445 XV-01 J&JJ-parts carbonversterkte Kopen + details
T54444 54444 XV-01 Carbon versterkte F Parts Kopen + details
T51506 XV-01 Chassis G Parts (Gear) Kopen + details
T51505 XV-01 Chassis F-Parts Kopen + details
T51504 XV-01 Chassis E-Parts uprights achter Kopen + details
T51503 XV-01 Chassis C-Parts Kopen + details
T51502 B-Parts bumperdelen Kopen + details
T54379 XV01 Aluminum Suspension Mount (XJ) Kopen + details
T51501 A Parts XV-01 chassis Kopen + details
T51079 51079, DF02 Q-Parts Servo-Saver-Set Kopen + details
T54074 54074, Suspension Mount 1F Kopen + details
T51353 51353, FF-03 Front/rear Suspension Arm Kopen + details
T54073 54073, Suspension Mount 1E Kopen + details
T54072 54072, Suspension Mount 1D Kopen + details
T51354 Kopen + details
T54070 54070, Suspension Mount 1B Kopen + details
T54069 54069, Suspension Mount 1A Kopen + details
T54067 54067, Suspension Mount 1XA Kopen + details
T54071 54071, Suspension Mount 1C Kopen + details
T51100 51100, TB Evo.IV/DF-03 Flanged Tube Kopen + details
T53573 53573, TRF Damper Piston 3 Hole (4) Kopen + details
T53640 53640 TRF 5mm M3 Ball Nut Blue anodized Kopen + details
T51460 51460, TA06, XV-01 Gear Diff Unit Kopen + details
T54602 54602,TA06 Alu Deksel voor kogel-diff. Kopen + details
T19008169 19008169, TA07 D-Parts Kopen + details
T54420 54420, TRF/XV01 2.6x5mm Titanium Kopen + details
T54450 54450, 18T Aluminum Pulley (for TA06 & Kopen + details
T54078 54078, XV-01/FF-03 44mm Swing Shaft Kopen + details
T19804310 19804310, TA07 BB3 Screw 2.6x5mm (5) Kopen + details
T51423 XV-01/ FF03 06 Spur Gear - 68T Kopen + details
T50598 50598, V-Parts Demper onderdelen Kopen + details
T51444 51444, Cross Joints for universal Shaft Kopen + details
T53974 53974 Front Spring Set (3x2) Kopen + details
T51512 XV-01 Chassis V-snaar 573mm Kopen + details
T51462 51462, TA06/XV01 Kegeltandwiel diff.- Kopen + details
T51466 51466, TA06/XV01 Gear Diff Unit Cup - Kopen + details
T51464 51464, TA06/XV01 Pakking Kopen + details
T51093 51093, TA07 3x46mm Suspension Shaft(4) Kopen + details

Al gezien?

51007, RC TT-01 Urethane Bumper M

EUR 5,99
incl. 19% MwSt

0005522, CC-01 D-Parts Suspension

EUR 17,99
incl. 19% MwSt



Diese Website nutzt Cookies, um bestmögliche Funktionalität bieten zu können. Mehr Informationen