58569 1/10 RC Lancia Delta XV-01

Artikelnummer: T58569

Besteleinheid 1,00

Stukprijs: {PRIJS} EUR

beschikbaar op de korte termijn  Levertijd: beschikbaar op de korte termijn

inkl. 19% BTW. zonder BTW
EUR 264,99 EUR 222,68
plus Portokosten

1/10 RC Lancia Delta (XV-01)

Gegevens:

  • Schaal: 1/10 schaal
  • Soort Constructie: bouwpakket
  • Terrein gebruik: multi- purpose
  • Drive-trein: 4WD
  • Drive type: multi-
  • Drive lijn: assen
  • Differential type: tandwiel
  • Vering: volledig onafhankelijke double wishbone
  • Stuurinrichting: stuurhevel
  • Schokdempers: met olie gevulde dempers
  • Schokdempers materiaal: kunststof
  • Type banden: rubber
  • Loopvlak: rally blok
  • Body materiaal: n / a
  • ESC: niet inbegrepen
  • ESC type: N / A
  • LED koplampen: geen
  • LED-verlichting: geen
  • Motor type: 540
  • Lagers: afgedichte kogellagers
  • Chassis materiaal: kunststof
  • Sticker materiaal: n / a
  • Interne overbrengingsverhouding:
  • Instelbare camber: ja
  • Verstelbare teen hoeken: voor en achter
  • Verstelbare rijhoogte: ja
  • Instelbare overbrengingsverhouding: ja
  • Instelbare wielbasis: n / a
  • Instelbare spoorbreedte: n / a
  • Instelbare shock hoek: ja
  • Anti-squat aanpassing: n / a
  • Droop aanpassing: n / a
  • Bijzonderheid 1: Stofhoezen voor bescherming van vuil (radio)
  • Bijzonderheid 2: Front-gemonteerde motor is gehuisvest in een versnellingsbak die zo is ontworpen dat het onderhoud eenvoudig is
  • Bijzonderheid 3: Radio gear onderdelen worden beschermd door die vasttezetten met schroeven
  • Bijzonderheid 4: Een luik aan de onderkant van het XV-01 chassis maakt een snelle toegang tot de batterij mogelijk
  • Bijzonderheid 5: Gaten in het chassis aan de onderkant helpen om alle vuil/steentjes etc die de stuurbeweging kunnen blokkeren tijdens het off-road gebruik makkelijk te verwijderen
  • Bijzonderheid 6: omkeerbare achterwielophanging zorgt voor genoeg veerweg voor off-road rijden
  • Bijzonderheid 7: De afzonderlijke suspentionmounts (vering) maakt het instellen van het spoor eenvoudig
  • Vereist A: 2-kanaals radio- uitrusting en elektronische snelheidsregeling
  • Vereist B: 7,2 batterij en lader
  • Vereist C: polycarbonaat verf

Tamiya nummer: 58569

EAN:4950344585694

 

    Art.-Nr. Benaming    
T53601 53601 TRF 5mm Adjuster Low Friction (8) Kopen + details
T54249 54249,M3x32mm Alu Turnbuckle Shaft (2) Kopen + details
T54248 54248,M3x23 Alu Turnbuckle Shaft (2) Kopen + details
T54034 54034 D-Parts Caster Blocks Carbon Kopen + details
T53709 53709 Flourine Coated Suspension Balls Kopen + details
T54430 54430, Dubbelzijdig schuimband voor Kopen + details
T53585 53585, RC 3mm Shim Set - 3 Types Kopen + details
T53576 53576, TRF Damper Oil Seal (4) black Kopen + details
T53575 53575, TRF Piston rod (4) Kopen + details
T54479 54479, RC Separate Sus Mnt Set Space Kopen + details
T50746 50746, C.V.A II Oil-Shock-Set Super Kopen + details
T54480 54480, Sep Sus Mnt Set Spacer 0,1mm *4 Kopen + details
T54250 54250,M3x42 Alu Turnbuckle shaft blue Kopen + details
T51510 XV-01 Chassis NN-Parts afstandhouders Kopen + details
T51513 XV-01 Chassis Aandrijfassen achter Kopen + details
T51511 XV-01 Chassis Bodemplaat onder Kopen + details
T54376 XV01Separate Sus Mounts (1XJ) Kopen + details
T54515 54515 XV-01 Assy. Univ. Shaft F *2 Kopen + details
T54514 54514 XV-01 Stabilizer Set F/R Kopen + details
T54465 54465 XV-01 Spring Set (Hard, Medium, Kopen + details
T54446 54446 XV-01 carbonversterkte K&KK parts Kopen + details
T54445 54445 XV-01 J&JJ-parts carbonversterkte Kopen + details
T54444 54444 XV-01 Carbon versterkte F Parts Kopen + details
T54379 XV01 Aluminum Suspension Mount (XJ) Kopen + details
T54378 XV01 Slipper Clutch Set Kopen + details
T54377 XV01 Separate Sus Mounts (1XM) Kopen + details
T54516 54516 XV-01 Assy. Univ. Shaft R *2 Kopen + details
T51509 XV-01 Chassis L-Parts spatborden Kopen + details
T51501 A Parts XV-01 chassis Kopen + details
T51503 XV-01 Chassis C-Parts Kopen + details
T51504 XV-01 Chassis E-Parts uprights achter Kopen + details
T51505 XV-01 Chassis F-Parts Kopen + details
T51506 XV-01 Chassis G Parts (Gear) Kopen + details
T51507 XV-01 Chassis J-Parts demperbruggen Kopen + details
T54448 54448 RC XV-01 Reinforced Drive Belt - Kopen + details
T51508 XV-01 Chassis K-Parts stuurhevel Kopen + details
T19225056 19225056,XV-01 Q-Parts Demper Kopen + details
T51502 B-Parts bumperdelen Kopen + details
T51079 51079, DF02 Q-Parts Servo-Saver-Set Kopen + details
T54067 54067, Suspension Mount 1XA Kopen + details
T51354 Kopen + details
T54071 54071, Suspension Mount 1C Kopen + details
T54074 54074, Suspension Mount 1F Kopen + details
T54073 54073, Suspension Mount 1E Kopen + details
T54072 54072, Suspension Mount 1D Kopen + details
T51353 51353, FF-03 Front/rear Suspension Arm Kopen + details
T54070 54070, Suspension Mount 1B Kopen + details
T54069 54069, Suspension Mount 1A Kopen + details
T51100 51100, TB Evo.IV/DF-03 Flanged Tube Kopen + details
T53573 53573, TRF Damper Piston 3 Hole (4) Kopen + details
T53640 53640 TRF 5mm M3 Ball Nut Blue anodized Kopen + details
T54602 54602,TA06 Alu Deksel voor kogel-diff. Kopen + details
T51460 51460, TA06, XV-01 Gear Diff Unit Kopen + details
T19008169 19008169, TA07 D-Parts Kopen + details
T54420 54420, TRF/XV01 2.6x5mm Titanium Kopen + details
T54450 54450, 18T Aluminum Pulley (for TA06 & Kopen + details
T54078 54078, XV-01/FF-03 44mm Swing Shaft Kopen + details
T19804310 19804310, TA07 BB3 Screw 2.6x5mm (5) Kopen + details
T51423 XV-01/ FF03 06 Spur Gear - 68T Kopen + details
T50598 50598, V-Parts Demper onderdelen Kopen + details
T51445 51445, Wheel Axle Assembly Universal Kopen + details
T51444 51444, Cross Joints for universal Shaft Kopen + details
T53974 53974 Front Spring Set (3x2) Kopen + details
T51512 XV-01 Chassis V-snaar 573mm Kopen + details
T51466 51466, TA06/XV01 Gear Diff Unit Cup - Kopen + details
T51464 51464, TA06/XV01 Pakking Kopen + details
T51462 51462, TA06/XV01 Kegeltandwiel diff.- Kopen + details
T51093 51093, TA07 3x46mm Suspension Shaft(4) Kopen + details

Al gezien?

42164, TRF Sticker-Set black/white

EUR 6,99
incl. 19% MwSt

54071, Suspension Mount 1C

EUR 18,79
incl. 19% MwSt

54818 Turnbuckle Steering Set

EUR 13,99
incl. 19% MwSt



Diese Website nutzt Cookies, um bestmögliche Funktionalität bieten zu können. Mehr Informationen