58636 1/10 RC TA07 Pro Chassis Kit

Artikelnummer: T58636

Besteleinheid 1,00

Stukprijs: {PRIJS} EUR

Op voorraad  Levertijd: Op voorraad

inkl. 19% BTW. zonder BTW
EUR 279,99 EUR 235,29
plus Portokosten

1/10 RC TA07 Pro Chassis Kit

Met het TA-chassis heeft Tamiya sinds 1991 een chassis uitgebracht dat aan de eisen voldoet van een middenklasse chassis in de toerwagenserie. Voor piloten die willen opklimmen van Stock klasse (TT01-TT02) naar de raceserie zijn deze chassis ideaal . Het TA07 chassis is de navolger van het TA06 chassis dat sind 2011 op de markt is. Het TA07 chassis is een compleet nieuw design in combinatie met ophangingonderdelen in van het TRF419 chassis. Het resultaat is een chassis met een optimale flex, plus een bewezen aandrijflijn, die nu komt met een 1 riemaandrijving waar de motor in 3 verschillende posities kan worden gezet.

Highlights:

- TRF419 -design uprights
- TRF dempers
- TRF419 -design draagarm
- Universal aandrijfassen
- TRF 419-design Gear Differential Units

Over de Model

Het is een RC-kit chassisset in een 1:10 schaal
Het model biedt nu een composite lower dek / bovenraam setup, in tegenstelling tot de monocoque bouwwijze van zijn voorganger het TA-06 chassis. Het onderste dek (bodemplaat) is extra smal om het contact met de weg te beperken tot een minimum.
De aandrijflijn heeft 8-kogellagers en wordt geleverd met een enkele riem (Single-Belt-Drive).
De positie van de motor kan in 3 standen op de bodemplaat geplaatst worden wat betekend dat de motor positie om 52mm verplaatst kan worden. Zo heeft de piloot 3 verschillende setup opties. Het verplaatsen van de motor geschied met schlechts 2 schroeven.
Reeds in races gebruikte en als goedbevondene TRF419 ophanging en stuurinrichting onderdelen en TRF419 Gear diffs zijn verdere componenten die in de TA-07 gebruikt worden.
TRF dempers, instelbare accuhouder en de universal aandrijfassen horen ook tot de standaard uitrusting van dit nieuwe chassis.
Gelijktijdig met uitleveren van het TA-07 chassis worden ook de eerste hotup parts uitgeleverd.

Let op: Deze kit is een pure racechassis. Dat betekend dat geen body, wielen/banden regelaar of motor wordt meegeleverd in de kit.

Tamiya nummer: 58636

EAN: 4950344586363

 

    Art.-Nr. Benaming    
T53539 53539 TRF 5,5mm Alu Spacer Set Kopen + details
T51000 51000, Hi-Torque Servosaver zwart Kopen + details
T54247 54247, M3x18mm Alu Tunrbuckle Shaft Kopen + details
T54145 54145, TB-03/TRF416WE EX Urethan Bumper Kopen + details
T53969 53969 5x8mm Ball Head Conector (5) Kopen + details
T53906 53906 Alu Ball Connector (5) blue Kopen + details
T53709 53709 Flourine Coated Suspension Balls Kopen + details
T53575 53575, TRF Piston rod (4) Kopen + details
T53601 53601 TRF 5mm Adjuster Low Friction (8) Kopen + details
T53588 53588, RC 10mm Shim Set - 3 Types Kopen + details
T53586 53586, RC 4mm Shim Set - 3 Types Kopen + details
T53159 53159, Aluminium stopmoeren blauw 5st. Kopen + details
T53585 53585, RC 3mm Shim Set - 3 Types Kopen + details
T53351 53351, Alu Glastape Kopen + details
T53440 53440, On-Road Spring Set Hard (4x2) Kopen + details
T53576 53576, TRF Damper Oil Seal (4) black Kopen + details
T54249 54249,M3x32mm Alu Turnbuckle Shaft (2) Kopen + details
T54250 54250,M3x42 Alu Turnbuckle shaft blue Kopen + details
T1420253 1420253 Sticker Hot / Caution Kopen + details
T54788 54788TA07 RC TA07 Carbon Stiffeners Kopen + details
T54747 54747, 5mm Suspension Ball - Low Kopen + details
T54740 54740, RC TA07 D Parts - Suspension Kopen + details
T54702 54702, RC Aluminum Sus Mount - (05F) Kopen + details
T54700 54700, Rigid Separate Sus Mount - (05G) Kopen + details
T54699 54699, Rigid Separate Sus Mount - (05F) Kopen + details
T54789 54789 TA07 RC TA07 Carbon Stiffeners Kopen + details
T54697 54697, Rigid Separate Sus Mount - (05D) Kopen + details
T87022 87022, Molybdenum vet Kopen + details
T42214 42214, TRF Dämpfer X-Ringe Kopen + details
T42221 42221,Cross Joint for Double Cardan Kopen + details
T50171 50171, Dubbelzijdig tape hittebestendig Kopen + details
T54696 54696, Rigid Separate Sus Mount - (1A) Kopen + details
T50038 50038,Kruissleutel klein Kopen + details
T50588 50588, E-Ringe 2mm Kopen + details
T10445976 10445976, 1/10 wheel NSX 2002 24mm (2) Kopen + details
T50586 50586, Vulringen 3mm (15) Kopen + details
T51354 Kopen + details
T51353 51353, FF-03 Front/rear Suspension Arm Kopen + details
T50576 50576, Imbusschroeven M3 10st. Kopen + details
T53573 53573, TRF Damper Piston 3 Hole (4) Kopen + details
T51100 51100, TB Evo.IV/DF-03 Flanged Tube Kopen + details
T53640 53640 TRF 5mm M3 Ball Nut Blue anodized Kopen + details
T53642 53642 5mm Aluminum kogelkop met Kopen + details
T53869 53869,Ball connector nut 5mm Alu blue Kopen + details
T42259 42259 5mm O-Ring G Diff Red*8 Kopen + details
T51537 51537, TAMIYA 6mm Snap Pin (15) Kopen + details
T54725 54725 RC TA07 Alum Motor Mount Posts Kopen + details
T54724 54724 RC TA07 Alum Servo Mount Kopen + details
T54721 54721, TA07 Demperbrug achter carbon Kopen + details
T54706 54706, TA07 Alu omlenkrol blauw Kopen + details
T54705 54705, TA07 Aluminum Steering Bridge Kopen + details
T54704 54704, TA07 ALU Steering Arm Set Kopen + details
T10008746 10008746, TA07 A-Parts Kopen + details
T19008169 19008169, TA07 D-Parts Kopen + details
T54743 54743, RC TA07 A Parts (Bulkheads)- Kopen + details
T54744 54744, TA07 K Parts (Stiffeners) - Kopen + details
T54745 54745, RC TA07 Lower Deck - Carbon Kopen + details
T19008168 19008168, TA07, TB-04 Pro II, C-Parts Kopen + details
T54751 54751, RC TA07 Center Shaft Bridge Kopen + details
T16245020 16245020, TA07 Drive belt Kopen + details
T11420782 11420782, Sticker TA07 Pro Kopen + details
T54746 54746, RC TA07 Carbon Damper Stay Set Kopen + details
T53334 53334, V-Parts Low Friction Damper Parts Kopen + details
T54720 54720, TA07 Demperbrug voor carbon Kopen + details
T51356 51356, TT-02/TB-03 Spur Gear 64T M0,6 Kopen + details
T50356 50356 Motortandwiel 20-21T Kopen + details
T19804394 19804394, BA2 Schroef 2,6x10mm Kopen + details
T54078 54078, XV-01/FF-03 44mm Swing Shaft Kopen + details
T51556 51556, TA07, TB-04, F-Parts (6° Hub Kopen + details
T19335766 19335766, TA07 Pro Lower deck Kopen + details
T54722 54722, TA07 Alu centrale riemtandwiel Kopen + details
T19804310 19804310, TA07 BB3 Screw 2.6x5mm (5) Kopen + details
T19444361 19444361, O-Ring 12mm TRF (4) Kopen + details
T51253 51253, TA07 Ver.II B-Parts Body Mount Kopen + details
T51445 51445, Wheel Axle Assembly Universal Kopen + details
T51444 51444, Cross Joints for universal Shaft Kopen + details
T51567 51567, TRF419 Kegelrad Set L Oil Cap. Kopen + details
T51566 51566, TRF419 Kegel-Diff.-Gehäuse 37Z L Kopen + details
T51239 51239 Ball Bearing 1050 (4) Kopen + details
T53126 53126, DB02 Tamiya 1510 Ball Bearing Kopen + details
T51093 51093, TA07 3x46mm Suspension Shaft(4) Kopen + details
T53537 53537, TA07 BF1 Screw 3x14mm (5) Titan Kopen + details
T19804955 19804955, TA07 BB22 Differential-Joint Kopen + details

Klanten die dit product hebben gekocht kochten ook:



Diese Website nutzt Cookies, um bestmögliche Funktionalität bieten zu können. Mehr Informationen